قوانین و مقررات شرکت تی تی تعمیر

قوانین و مقررات شرکت تی تی تعمیر در تعمیر پکیج، مجموعه نکاتی درباره تعمیر پکیج است که با رعایت آنها، هم فعالیت های مجموعه شکل منظم تری به خود خواهد گرفت و هم کاربران شاهد دریافت خدمات تعمیر پکیج با کیفیت تری خواهند بود. تدوین این قوانین تعمیر پکیج در وهله اول با هدف احقاق حقوق مشتریان و عمل در راستای اصول و ارکان مشتری مداری در تعمیر پکیج انجام شده است. همچنین این مقررات، به فعالیت های شرکت تی تی تعمیر رسمیت بیشتری داده و قانونی بودن این مرکز را تضمین نموده است. از آنجا که رعایت حقوق مشتریان را یکی از رسالت های کاری خود می دانیم، در این مطلب به ارائه توضیحاتی در مورد قوانین و مقررات این مرکز پرداخته ایم.

آگاهی شما مشتریان گرامی با جزئیات این مقررات، به شما کمک می کند که وظایف همکاران ما در تعمیر پکیج را به خوبی شناخته و در صورت هرگونه تخطی از این وظایف، مراتب را به مسئولین مرکز گزارش داده و پیگیری نمایید. با ما همراه باشید. تا با قرانین و مقررات شرکت تی تی تعمیر بیشتر آشنا شوید.

تعمیر پکیج

شرح قوانین شرکت تی تی تعمیر

شرکت تی تی تعمیر، یک مرجع رسمی و معتبر است که ضمن توجه به نیازهای مشتریان، به ارائه خدمات مورد نیاز آنها در حوزه تعمیر پکیج پرداخته است. این مرکز، با گزینش نیروهای زبده و مجرب، خدمات تخصصی و با کیفیتی را به مشتریان ارائه نموده و یکی از معتبر ترین مراکز تعمیر پکیج به شمار می رود. بخش ها و واحدهای بسیار متعددی در شرکت تی تی تعمیر وجود دارد که هریک، وظیفه بررسی و ترمیم یکی از انواع لوازم خانگی را بر عهده دارند. انواع مدل های پکیج، لوازم خانگی، لباسشویی،ظرفشویی، اسپلیت، بخارشور، جاروبرقی، اجاق گار، فر برقی، مایکروفر، تجهیزات جانبی و … در واحدهای این شرکتمورد بررسی و تعمیر قرار می گیرند.

روزانه تعداد زیادی لوازم خانگی از برندهایی همچون اچ پی، سامسونگ، ال جی، کانن، اپل، توشیبا، شارپ، ریکو، کونیکا مینولتا، سونی، بوش، دوو، ایسر، ایسوس و … در این مرکز تعمیر پکیج می گردد. بدیهی است که اداره و هماهنگی این تعداد واحد بدون وجود قوانین مدون امکان پذیر نیست. به همین دلیل است که قوانین و مقررات شرکت تی تی تعمیر تدوین شده و به فعالیت های این شرکت، نظم و هماهنگی بخشیده است.

قوانین و مقررات شرکت تی تی تعمیر

 • در این بخش، به مختصری از اصلی ترین موارد قوانین و مقررات تعمیر پکیج شرکت تی تی تعمیر اشاره می کنیم. این مقررات در هنگام مراجعه شما به شرکت، در قالب یک قبض به شما عزیزان ارائه می گردد.
 • پس از طی مراحل تعمیر پکیج، اطلاعات لازم در مورد نوع مشکل و هزینه تعمیر پکیج به اطلاع کاربر می رسد.
 • عملیات تعمیر پکیج، تنها در صورت رضایت کامل کاربر آغاز خواهد شد.
 • اگر هزینه تعمیر پکیج کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد، نیازی به هماهنگی با مشتری نبوده و تعمیر پکیج انجام می گردد.
 • دستگاه مورد نظر باید حداقل یک هفته در شرکت تعمیر پکیج بماند. با توجه به نوع دستگاه و مشکل موجود، ممکن است این زمان طولانی تر شود.
 • در طی مراحل تعمیر پکیج، نیازی به تماس های مکرر کاربر با شرکت تی تی تعمیر نبوده و در صورت لزوم، همکاران ما با کاربر تماس می گیرند.
 • طی هر یک از مراحل تعمیر در صورت نیاز، کارشناسان شرکت تی تی تعمیر لازم  را به اطلاع مشتریان  خواهند رساند .  لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد .
 • پس از پایان مراحل تعمیر، همکاران ما طی تماس با کاربر، وی را از وضعیت نهایی محصولش مطلع می سازند.
 • چنانچه در هریک از مراحل عیب یابی و تعمیر پکیج، کاربر قصد ادامه روند کار را نداشته باشد، تعمیر پکیج متوقف شده و محصول به مشتری تحویل داده می شود.
 • در صورت نیمه کاره ماندن مراحل تعمیر پکیج به درخواست کاربر، هزینه تعمیر پکیج از وی دریافت می گردد.
 • حداکثر زمان نگه داری دستگاه تعمیر شده در شرکت تی تی تعمیر، یک ماه می باشد. بعد از گذشت این زمان، شرکت هیچ مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت.
 • بر اساس قوانین و مقررات شرکت تی تی تعمیر، کارشناسان تنها عیوب مطرح شده از سوی کاربر را برطرف کرده و در قبال سایر مشکلات محصول مسئولیتی نخواهند داشت.
 • پس از تعمیر پکیج ، کارشناسان آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند . لذا از مشتریان گرانقدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند.
 • مهلت تست دستگاه تا ۱۰ روز می باشد.
 • دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر پکیج عیوب خود را نشان دهند. بنابراین بروز مشکل در هنگام تعمیر پکیج طبیعی بوده و شرکت تی تی تعمیر تعهدی در قبال آن ندارد .
 • شرکت تی تی تعمیر، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند کیف، گارد ، مموری کارت، سیم کارت و… نمی پذیرد .
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر پکیج مرکز دیگری را دارد، درصورت باز شدن در شرکت تی تی تعمیر از گارانتی ساقط شده و در صورت تحویل دستگاه به این شرکت باید هزینه های تعمیر پکیج را بپردازید .
 • شرکت تی تی تعمیر هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود روی دستگاه ندارد .
 • حداکثر تا ۴۸ ساعت می توانید قطعات تعویض شده دستگاه خود را تست کنید.

شرکت تی تی تعمیر

شرکت تی تی تعمیر ضمن فراهم کردن مجموعه ای از ابزار و تجهیزات با کیفیت و مدرن، خدمات تخصصی را در حوزه تعمیر پکیج  به مشتریان ارائه می دهد. کارشناسان زبده این مرکز، قادر به تعمیر پکیج،  هستند. همچنین خدمات این مرکز بسیار گسترده بوده و سطحی وسیعی از برندهایی همچون: ال جی، سامسونگ، کانن، ریکو، اچ پی، کونیکا مینولتا، سونی، اپل، شارپ، توشیبا و … را در بر می گیرد.

لازم است بدانید که مشتری مداری شعار اصلی شرکت تی تی تعمیر بوده و کارشناسان در راستای تحقق همه جانبه این تعمیر پکیج تلاش می کنند. در صورت نیاز به هرگونه خدمات تعمیر پکیج در حوزه لوازم خانگی خود، می توانید به شرکت تی تی تعمیر مراجعه کرده یا با کارشناسان ما جهت تعمیر پکیج تماس برقرار نمایید.